Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Nakliye Fiyatı

Ataşehir nakliye fiyatı araştırması yapar iken size her kim ki, eşyanızı, bulunduğunuz katı, nereden nereye taşınacağınızı sormadan doğrudan, “Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı 650 TL, Ataşehir evden eve nakliyat 1800 TL” gibi rakam veriyorsa lütfen uyanık ve dikkatli olunuz. “Arkadaşım nasıl firmasın taşıyacağın eşyayı nereden nereye taşıyacağını bilmeden nasıl oluyor da “Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı 1200 TL, Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı 1750 TL fiyatı, rakamı istiyorsun?” diye sormalısınız.

Sormaz iseniz ucuz fiyat oltasına geldiniz, korsan, yasa dışı firmaların tuzağına düştünüz demektir. Elbette kamu denetimi şarttır. Olmalıdır. Bu Proje evden eve nakliyat piyasasında yok denecek kadar yetersizdir.

Siz, yurttaş olarak kendiniz bu sorular ile denetlemeli, korsanlara fırsat vermemeli, tuzaklarına düşmemelisiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat için bize ulaştığınızda biz, önce eşya yoğunluğunuzu, bulunduğunuz katı, nereden nereye nasıl taşıaycağımızı belirmek için ekspertiz yaparız. Ekspertiz için ücret almayız. Bu ücretsiz bir hizmettir. Ekspertiz yaptıktan sonra size, Ataşehir evden eve nakliyat fiyatı teklifi sunarız. Anlaşır isek Ataşehir evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız.

Ataşehir evden eve nakliyat sigortasını da yaparız. Sonrasında sözleşmede belirlenen zamanda, belirlenen yöntem ile eşyalarınızı paketler Ataşehir evden eve nakliyatı yaparız. Her şeyin sözleşme ile hukuk güvencesinde, eşyaların sigorta ile güvende olmasını sağlarız. Siz taşınmayı seyahat keyfinde yaşarsınız.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?