Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat firması arıyorsanız illaki görmeniz gereken ilk belge elbette ki vergi levhasıdır. Vergi levhası olmayan firma korsandır, hırsızdır, kanun dışıdır. Bunlar bilinmeyen durumlar değildir fakat dikkat edilmeyen bir husustur. Piyasada yer alan Beşiktaş evden eve nakliyat firmalarının yarısından fazlası vergi dışı, kayıt dışı, vergi kaçakçısı olunca bu duruma, vergi dışı korsan firmaların bu durumuna insanlar alıştırıldı. Vergi levhası olmayan firma ile iş yapmak nüfus cüzdanı olamayan insana ev eşyanızı taşıtmaya benzer. Bu işi yapanın tüzel kişiliği, kimliği yoktur, ne olduğu ne yapacağı yasal olarak belgeli ve belli değildir. Bu riski göze alıyorsanız da bu da elbette sizin bileceğiniz bir iştir.

Beşiktaş Nakliyat Fiyatı

Beşiktaş evden eve nakliyat fiyatları diye Google de sorgularsanız, 300 TL ye ev taşıma, 400 TL ye ev taşıma gibi bir de çok, çok gibi acayip absürt reklamlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nasıl oluyor diye sorulmalıdır. Hangi evden hangi eve, ne kadar eşyayı kaç kilometre ve nasıl götürebileceğini, nakledebileceğini, görmeden, bilmeden, etüt etmeden fiyat vermenin tek bir anlamı olabilir ki, o da dolandırmaktır. 500 TL, 600 TL ev taşıyoruz diye çok reklam verenlere kanıp kanmamak, bu tuzağa düşüp düşmemek sizin elinizdedir ve sizin bileceğiniz bir iştir.

Beşiktaş evden eve nakliyat firması arıyorsanız, bizim ile görüşmenizi, yerinde firmamızı görmenizi, belgelerimizi, ve araçlarımızı yine personelimizi bizzat tanımanızı en son sigorta ve sözleşme sistemimizi mutlaka incelemenizi tavsiye eder, öneririz. Taşımacılık için İstanbul nakliyat sayfamızda size yeni bilgiler suncaktır.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?