Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Nakliyat

Beyoğlu nakliyat için dolandırılmamanın en garanti yolu, yasal firma ile, sigortalı ve sözleşmeli çalışmaktır. Sigorta ile eşyalarınızı sigortalatıyorsunuz. Sözleşme ile de firma ile karşılıklı haklarınızı yazılı, ıslak imza ile hukuksal güvence altına alacak belge, sözleşme imzalıyorsunuz. Bu sözleşme de ücret, taşınma şartları, günü, saati ve karşılıklı sorumluluklar ve yine ödeme koşulları ve olası zayiatta yüklenicinin nasıl karşılayacağı belirleniyor. Bunlar şu açıdan çok çok önemli, olası olumsuzluk durumunda, elinizde yasal belge ve muhatabınız oluyor.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Beyoğlu evden eve nakliyat fiyatı için, asansörlü, asansörsüz yine mekanik asansörlü, hidrolik asansörlü ve yine iki artı bir, üç artı bir eşya veya bir artı bir eşya gibi kıstaslar ölçü alınarak veriliyor. Bu gibi durumları bilmeden fiyat da verilemiyor. Bu neden ile de firmalar ücretsiz ekspertiz yaparak fiyat sunuyorlar. Sizde size en yakın fiyatı ve hizmeti baz alarak değerlendirebilirsiniz.

Beyoğlu evden eve nakliyat için her daim hazırız. İstanbul evden eve şirketimiz, vergi kaydımız, yetki belgelerimiz, sigortalı personelimiz, araçlarımız, asansörlerimiz hizmetinizdedir.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?