Bursa Evden Eve Nakliyat

Proje Bursa nakliyatçı sektöründe hizmet veriyoruz. Proje’den Bursa ilçesine veya Bursa’den Türkiye’nin tüm adreslerine ev eşyası, iş yeri taşımacılığı yapacak eleman ve araç donanımımız mevcuttur.

Bursa NAKLİYAT

Bursa nakliyat firması olarak biz bu sektörde güvenli çalışmanın ve nakliye hizmeti vermenin ilkesini benimsedik. Bundan taviz vermedik.

Bursa nakliyat güvenli nasıl yapılır?

-İlçemizde yasal olmayan firmalar var. Vergi dairesine kayıtlı şirketleri tercih etmek önemlidir.
-Sadece vergi levhası değil mevzu ilgili resmi kurumdan şehir içi ve şehirlerarası nakliye yetki belgesi olan firma güvenli taşımacılık için öncelikli olmalıdır.
-Sözleşme yapmak ve imzalamak yasal güvencedir.
-Ödemeye fatura almak önemli bilgidir.
-Kendi aracı olan firmayı tercih etmek daha güvenli nakliye için önem arz eder.

Bursa TAŞIMACILIK

Ağır ekonomik sorunlar ve ilimize dönük göç nedeniyle taşımacılık sektörü başka bir hal almaya başladı. Bir kamyonet alan kendini Bursa taşımacılık sektöründe nakliyatçı olarak ilan eder oldu. Hayatı boyunca bu işi yapmamış. Ambalaj malzemesi nedir bilmez. Eşya paketlemeyi bilmez. Yanında eleman çalıştırmaz. Gündelikçilerin emeğini de sömürerek adeta Bursa taşımacılık benden sorulur havasında reklam yapanlar var.

Bursa’de yaşayan veya Bursa nakliyatçı arayan yurttaşın bilmesi gereken önemli bilgi, bu firmaların denetimini yapmak başta sizin işiniz. Nakliyat işinizi, eşya taşıtmayı güvenle yapmak istiyorsanız güvenli şirket bulmak için araştırmak sizin yükümlülüğünüzdedir. Doğru bilgi ile doğru araştırma yapmak gerekmektedir.

Bursa NAKLİYAT FİYATI

Arayan önce Bursa nakliyat fiyatı ne kadar olur şeklinde bir soru soruyor. Bizim karşılaştığımız ilk soru bu oluyor Bursa taşımacılık ücreti nedir? Evin konumu, eşyaların ve eşyaların durumu, özellikleri ve yine taşınılacak yeni ev ve nakliye mesafesi gibi detay bilgileri tam olarak bilmeden, Bursa nakliyat fiyatı 300-500 TL diyemeyiz.

Bilginiz olsun bu bilgileri bilmeden size fiyat verenler de düzgün, normal yasal, işi bilen firma olamazlar. En iyi niyet ile işi bilmiyor olabilirler. Kötü niyetli iseler sizi dolandırmak istiyorlar demektir.

Şöyle ki geçen hafta yeni taşınan Hasan Bey amca, “Bursa nakliyat fiyatı 350 TL ye anlaştık. Taşıma bitince ödediğim rakam 870 TL oldu.” Dedi. Nasıl Hasan Bey amca? “Eşyaları ambalaj yaptılar. Mobilya de-montajı için usta parası istediler. Ödedim. Üçüncü kattı asansör parası istediler ödedim. Gideceğin mahalle uzak yakıt parası istediler ödedim. En son elemanlara bahşiş istediler ödedim. Ne yapayım? Paketlenmiş eşyaları geri mi bırakın deyim. Kandırıldım. Soyuldum.” Evden eve nakliyat Proje sektöründe bu tür dolandırılma hikayeleri o kadar çoktur ki.

Daha detaylı bilgi için lütfen ulaşınız, Proje nakliyat telefon, iletişim, harita ve ofis bilgilerimiz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?