Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat firmalarını araştırırken, dikkatli olmanızı öneririz. Ülkemizde denetim yok. Çatalca’da da nakliyat firmalarına kamusal denetim yok. Sokakta, internet ortamında gördüğünüz, reklam ilanını okuduğunuz her firma gerçek, tüzel kişiliğe sahip olmayabilir. Yani aslında öyle bir firma yoktur da dolandırılıyor, kandırılıyor olabilirsiniz. Proje evden eve hizmeti sayfamızdan bu konuya dair daha detaylı bilgiyi paylaştık, bakmanızı tavsiye ederiz.

Çatalca’da dolandırılan onlarca aile var, onlarca insanın evi taşınıyor diye, eşyaları çalınmış, peşinatı(kapora) alınıp evi taşınmamış, değerli eşyaları çalınmış veya başka birçok vaka yaşanmıştır. Yoksulluk, bu tür dolandırıcılar için veli nimet. Daha ucuz diye yaptıkları reklamlar ile insanları kandırmaktadırlar. Yoksul olan ve evini taşımak isteyen insanlar 50 TL, 100TL daha az ödeyeyim diye bu tuzaklara düşmektedirler. Canhıraş kazandıkları o paraları da o eşyaları da çalınmaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Çatalca evden eve nakliyat fiyatı nasıl doğru alınır? Önce gerçek tüzel kişiliği olduğunu bildiğiniz firmadan, araçları kendisine ait, yetki belgesi sahibi olduğunuz firmadan, günlük hamal işçi değil, eğitimli ve sigortalı personel çalıştırdığını bildiğiniz firmadan İzmir nakliyat fiyatı alınız. Vergisinden, işçisinden çalmayan gerçek firma da fiyat vermeden önce mutlaka evinizin katını, konumunu ve eşyalarınızı inceler ve ondan sonra size fiyat verir.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?