Esenyurt Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat yağıyoruz diye gelirler. “Yoğun olduklarını, asansörlerinin, araçlarının boşalmadığını” söylüyorlar. “Eşyalarımızı paketlemeden, harala gürele büyük, harhar çuvallara doldurdular.” Bu da diğer bir şikayettir. “Asansör kuracağız dediler fakat, apartman merdivenlerinden, omuzda, taşıyorlar, buzdolabımızı, televizyonumuzu duvarlara vura vura taşıdılar.”

Duyabileceğiniz diğer şikayetlerden biri de budur. “Asansör için ek, 200 TL, 150 TL, olmazsa 100 TL vereceksiniz diye tutturdular, soyguncu bunlar.” Bu en sık karşılaşacağınız şikayet türlerinden biridir.

Esenyurt Taşımacılık Firması

Esenyurt taşımacılık firması bakıyorsanız, birazcık araştırmış iseniz, olası sorunları, sıkıntıları, mağduriyetleri biliyorsunuz; nasıl bir firma ile çalışmak istediğinizin de farkındasınız demektir.

Resmi vergi kaydı olan, araçları kendisine ait ve taşıma yetki belgesi olan, sigortalı personele sahip, nakliyat sigortası ve sözleşmesi yapan, eşyalarınızı ve evinizi yerinde gördükten sonra size fiyat veren, anlaşma halinde sözleşme ve sigorta yapan firma ile taşındığınızda yukarda anlatılan olumsuz deneyimleri bertaraf etmiş olacaksınız.

Bunlar sizin elinizde, size bağlı ve sizin tercihiniz ile olabilecek şeyler. Piyasa da yüzlerce dolandırıcı firma var fakat bilinçli davranan yurttaş o firmaların tuzağına düşmez.

Esenyurt nakliyat için bize ulaştığınızda daha detaylı bilgi sunumu yapıyoruz. Doğru karar vermeniz durumunda, eşyanızı, evinizi inceleyip fiyat vererek, anlaşır isek de; sigorta ve sözleşme yaparak, haklarınızı hukuksal güvenceye kavuşturarak, nakliyat yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık için de sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?