Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat nasıl yapılır? Fatih evden eve nakliyat için yasal firma nasıl olmalıdır? Fatih evden eve nakliyat yapan tehlikeli, dolandırıcı firmalar var mıdır? Fatih evden eve nakliyat için nelere dikkat edilmelidir? Ne yazık ki, hem ülkemizde hem de ilçemizde basit ir evden eve nakliyat için on tane, yüz tane soru sormak durumundayız. Adeta bir nakliyat uzmanı oluyoruz. Oysa her kes kendi işini yapmalı, her kes kendi işini bilmelidir.

Fatih Nakliye Dikkat

Fatih nakliye yaptırmaya karar vermiş iseniz ilk yapmanız mali kaydı olan gerçek bir firma bulmaktır. Garip ama yasal kaydı olmayan onlarca firma var. Bu firmalar tüzel kişiliğe sahip olmayan korsan firmalardır. Yani aslında yasal olarak yokturlar. Fakat sizi soymak dolandırmak için tabela asmış, eskisinden bir kamyon koymuş kapının önüne, reklam vermiş site açmıştır.

Amaç sizi eşyanızı taşıma adı altında dolandırmak, paranızı almaktır. Bunlar kaparo almayı bile kar sayan korsanlardır. Oysa her işletme yasal olarak mali kaydı yaptırmaya zorunludur. Bu bir insanın kimlik kartının olmamasına benzer.

Kimlik kartı olmayan insan yasal olarak yoktur ve yasal yükümlülüğü de yoktur. Korsan olma hali de budur işte. Yok ama var olan Fatih evden eve nakliyat firmaları.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?