İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul nakliyat olarak biz, huzurlu taşıma hizmeti veriyor. Dünyanın en huzurlu illerinden birinde, ev, iş yeri, ofis eşyası, malzemesini nakil işlemini güvenli yapıyoruz. Bu güven sadece söz değil. Hukuki ve pratik güvenceler sağlıyoruz. Nasıl olduğunun detay bilgisini, ilginize sunacağız.

İstanbul Taşımacılık

İstanbul taşımacılık işi için firmamı zile irtibat sağladığınızda, personelimiz size, doğru bilgi vermek ile yükümlüdür. Siz doğru bilgi edinirsiniz elbette doğru seçim yapma şansınız artar.

İstanbul taşımacılık da güvenlik olsun gibi tercihiz varsa, mutlaka vergi kaydı olan bir işletmeyi seçmeniz gerekir. Bu işletmenin vergi levhasını görmeniz lazımdır.

İstanbul nakliye hizmetinde, sorunsuz sıkıntısız olsun gibi isteğiniz varsa da, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yetki belgesine sahip nakliye firmasından hizmet almanız önerilir. Firma bu belgeyi size sunmakla görevlidir.

İstanbul taşıma işinde olabilecek tüm riskleri hesaba katsak dahi öngörülemeyen hadiselere karşı eşyam güvende olsun derseniz, İstanbul nakliye sigortası ile eşyanızı sigortalayan şirketi seçmenizi bilginize sunarız.

İstanbul Nakliye Fiyatı

“İstanbul nakliye fiyatı 500 TL, İstanbul taşıma 450 TL” gibi reklam, ilan gördüğünüzde, “hangi eşyayı, nereden, nereye, nasıl taşıyacağını bilmeden nasıl bu reklamı yapıyorsun” sorusunu sormak sizi dolandırılmaktan kurtarabilir. Bu öneli detay bilgidir.

Biz firma olarak, İstanbul nakliyat fiyatını ancak, eşyanıza dair detay bilgi edindikten, nakliyeyi planladıktan sonra verebiliyoruz. Sunacağımız fiyat elbette sizin de onayınıza, fikrinize, tartışmanıza açık olacaktır.

İstanbul Nakliye

İstanbul nakliye şirketiyiz. Uzun deneyimlerimizden sonra asla teknolojik yenilikten taviz vermiyoruz. İstanbul nakliyat sözleşmesi yapmadan, eşya sigortası yapmadan insanların eşyasına dokunmuyoruz. Her eşyaya özel ambalaj malzememiz var. Eşya güvenliğini her anlamda sağlıyoruz. Risklere karşı sigorta artı olarak yapıyoruz. Proje evden eve nakliyat hizmetinde asıl güvence bunlardır.

İstanbul nakliyat şirketi olarak biz, bünyemizde personelimiz, kendi araçlarımız, yük asansörümüz ile tüm sorumluluğu resmi olarak da alarak yapıyoruz. De-montaj ve montaj ustalarımız dahi firma bünyemizde bulunmaktadır. De-monte ettiğimiz mobilyalarınızın yeni evinizde montajını yapıyoruz. Elektronik eşyanızı çalıştırıyoruz. Beyaz eşyanızı kuruyoruz. Oluşan atığımızı da toplayarak geri dönüşüme gönderiyoruz. Huzurlu İstanbul nakliyat der iken kastımız bu süreçte siz, kahvenizi yudumluyorsunuz.

İstanbul nakliyat için daha detay bilgiyi iletişime geçerek personelimizden alabilirsiniz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?