İzmir Evden Eve Nakliyat

Proje İzmir nakliyatçı sektöründe hizmet veriyoruz. Proje’den İzmir ilçesine veya İzmir’den Türkiye’nin tüm adreslerine ev eşyası, iş yeri taşımacılığı yapacak eleman ve araç donanımımız mevcuttur.

İzmir NAKLİYAT

İzmir nakliyat firması olarak biz bu sektörde güvenli çalışmanın ve nakliye hizmeti vermenin ilkesini benimsedik. Bundan taviz vermedik.

İzmir nakliyat güvenli nasıl yapılır?

-İlçemizde yasal olmayan firmalar var. Vergi dairesine kayıtlı şirketleri tercih etmek önemlidir.
-Sadece vergi levhası değil mevzu ilgili resmi kurumdan şehir içi ve şehirlerarası nakliye yetki belgesi olan firma güvenli taşımacılık için öncelikli olmalıdır.
-Sözleşme yapmak ve imzalamak yasal güvencedir.
-Ödemeye fatura almak önemli bilgidir.
-Kendi aracı olan firmayı tercih etmek daha güvenli nakliye için önem arz eder.

İzmir TAŞIMACILIK

Ağır ekonomik sorunlar ve ilimize dönük göç nedeniyle taşımacılık sektörü başka bir hal almaya başladı. Bir kamyonet alan kendini İzmir taşımacılık sektöründe nakliyatçı olarak ilan eder oldu. Hayatı boyunca bu işi yapmamış. Ambalaj malzemesi nedir bilmez. Eşya paketlemeyi bilmez. Yanında eleman çalıştırmaz. Gündelikçilerin emeğini de sömürerek adeta İzmir taşımacılık benden sorulur havasında reklam yapanlar var.

İzmir’de yaşayan veya İzmir nakliyatçı arayan yurttaşın bilmesi gereken önemli bilgi, bu firmaların denetimini yapmak başta sizin işiniz. Nakliyat işinizi, eşya taşıtmayı güvenle yapmak istiyorsanız güvenli şirket bulmak için araştırmak sizin yükümlülüğünüzdedir. Doğru bilgi ile doğru araştırma yapmak gerekmektedir.

İzmir NAKLİYAT FİYATI

Arayan önce İzmir nakliyat fiyatı ne kadar olur şeklinde bir soru soruyor. Bizim karşılaştığımız ilk soru bu oluyor İzmir taşımacılık ücreti nedir? Evin konumu, eşyaların ve eşyaların durumu, özellikleri ve yine taşınılacak yeni ev ve nakliye mesafesi gibi detay bilgileri tam olarak bilmeden, İzmir nakliyat fiyatı 300-500 TL diyemeyiz.

Bilginiz olsun bu bilgileri bilmeden size fiyat verenler de düzgün, normal yasal, işi bilen firma olamazlar. En iyi niyet ile işi bilmiyor olabilirler. Kötü niyetli iseler sizi dolandırmak istiyorlar demektir.

Şöyle ki geçen hafta yeni taşınan Hasan Bey amca, “İzmir nakliyat fiyatı 350 TL ye anlaştık. Taşıma bitince ödediğim rakam 870 TL oldu.” Dedi. Nasıl Hasan Bey amca? “Eşyaları ambalaj yaptılar. Mobilya de-montajı için usta parası istediler. Ödedim. Üçüncü kattı asansör parası istediler ödedim. Gideceğin mahalle uzak yakıt parası istediler ödedim. En son elemanlara bahşiş istediler ödedim. Ne yapayım? Paketlenmiş eşyaları geri mi bırakın deyim. Kandırıldım. Soyuldum.” Evden eve nakliyat Proje sektöründe bu tür dolandırılma hikayeleri o kadar çoktur ki.

Daha detaylı bilgi için lütfen ulaşınız, Proje nakliyat telefon, iletişim, harita ve ofis bilgilerimiz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?