Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat için firma bakıyorsanız, önce neyi nasıl arayacağınızdan emin olmalısınız. Reklam veren, tabela asan her kes nakliyatçı değil. Nüfusu bir çok nedenden dolayı hareketli olan Kağıthane için de ev taşıma işi yapan birkaç gerçek firma olmasına rağmen onlarca dolandırıcı, korsan, yasa dışı, soyguncu Kağıthane evden eve nakliyat firması olduğunu biliyoruz. Aslında genel de yurttaşlarda bilir. Yine de onların tuzağına düşmekten kendilerini kurtaramazlar.

Kağıthane Taşımacılık Firması Bilgi Edinme

Kağıthane taşımacılık firmasına araçlar kendinize ait mi diye sormalısınız. Neden? Çünkü komisyoncu firmalar var. Aracı, elemanı yok. Sizin işinizi sizden alıyor. Başka nakliyat firmasına yaptırıyor.

Sizden komisyonunu alıyor. Siz neden doğrudan gerçek firmaya taşıma işini yaptırmayasınız ki? Günümüzde iletişim, ulaşım sorunu mu var? Kağıthane evden eve korsan nakliyatçılardan da haberdar olmalısınız.

Gerçekte olmayan firma, varmış gibi, sitesini yapıyor, reklamını veriyor. Siz aradığınızda pazarlığını yapıyor. Peşinatını alıyor. Mümkünse taşımadan ücretini almaya çalışıyor. Sonrası yok. Sonrası kayıp. Bazıları da eşyalarınız ile kayıplara karışıyor. Bunlar şehir efsanesi değil.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?