Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Nakliyat Fiyatı

Kağıthane nakliyat fiyatı sorduğunuzda, firma size, önce nereden nereye taşınacağınızı, eşyalarınızı, bulunduğunuz katı, taşınacağınız yerdeki bina katını sormuyorsa lütfen vereceği fiyata aldanmayınız.

Kağıthane evden eve nakliyat 600 TL, 700 TL gibi afaki rakamları hiç bir bilgi sormadan veren şahıs, sizin eşyanızı taşımayı değil, sizden koparabildiği kadar koparmayı düşünüyor demektir. Kağıthane evden eve ucuz nakliyat fiyatlarını da size sadece hile için söylüyordur. Siz Kağıthane evden eve ucuz nakliyat fiyatı hilesine düşerseniz, sonrasında asansör parası peşin, işçi parası peşin, sigorta parası peşin diye sizi soya soya bitireceklerdir.

Kağıthane Nakliye Sigortalı

Kağıthane nakliye için bize nereden nereye, kaçıncı kattan kaçıncı kata, hangi tarihte taşınacağınızı, eşya yoğunluğunuzu iletebilirseniz, biz size ulaşacağız.

Proje evden eve taşımacılık ekspertizimiz, sokağınızı, bulunduğunuz katı, taşınma güzergahınız, yöntemini belirleyecek, eşyalarınızı değerlendirecek, etüt sonrası size bir analiz ve fiyat teklifi sunacaktır. Kağıthane evden eve nakliyat teklifini kabul ettiğinizde, anlaştığımızda, anlaşmamız, yazılı, hukuki metin olarak imzalanacaktır.

Eşyalarınız sigortalanacaktır. Taşıma öncesi her eşya özelliğine göre, özel ambalaj ile paketlenecektir. Sözleşmede verilen zaman dahilinde, Kağıthane evden eve sigortalı nakliyat yapılacaktır.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?