Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe nakliyat hizmeti için Proje Nakliyat firması ile irtibata geçtiğinizde, ilk yapacağımız hizmet sizi doğru bilgilendirmektir. “Taşımacılığın doğru bilgisi de neymiş alt tarafı ev eşyası taşınıyor.” Diye düşünüyorsanız, eşyasını taşıtan binlerce Hasan beylerin, Fatma hanımların uğradıkları mağduriyetlerinden haberiniz yok demektir.

Maltepe Nakliyat Bilgilendirme

Maltepe nakliyat, ev eşyanıza önem verdiğinden, sizin de önem verdiğinizi bildiğinden önce nakliye için doğru bilgiyi verme sorumluluğunu yerine getirmektedir. Üç gün önce ofise uğrayan Nisan Hanım, “Size daha önce neden gelmedim. Onca eşyam helak oldu.” Dedi. Biz yüzlerce Nisan hanım hikayesi dinliyoruz. Mahkemelik olan, kavga eden taşımacılık hikayelerine şahitlik ediyoruz, tanık oluyoruz, duyuyoruz.

Böylesi eşya telefi oluşmaması için seçeceğiniz Maltepe nakliyat firmasında mutlaka olması gereken özellikler şunlardır.

-Maltepe taşımacılık şirketinin mükellefiyeti, tüzel kimliği olmalıdır. Yoksa korsan hırsız olabilir.
-Eşyanızı Maltepe’de veya Maltepe’den ya da Maltepe’ye taşıtacağınız işletme kendi personeli ile çalışmalıdır. Bu çok önemlidir. Firma personel sorumluluğu üstlenir.
-Maltepe taşımacılık araçlarının, seçtiğiniz firmanın olduğunu bilmelisiniz. Bilmediğinizde, eşyalarınızı hırsıza dahi vermiş olabilirsiniz.
-Maltepe nakliye yetki belgesi yoksa, trafik veya zabıta eşyalarınız ile aracınızı bağlayabilir. Zira korsan nakliye yapıyor demektir.
-Maltepe taşımacılık için eşyalarınızı taşımacılık sigortası ile sigortalatmadan kimseyi, hiçbir taşımacıyı eşyanıza dokundurmayın.
-Resmi, imzalı Maltepe nakliyat sözleşmesi yapmayı ihmal etmeyin.
Bu bilgiler en azından güvenli nakliye için sizde olması gereken bilgilerdir. Dikkatli olmanızı öneririz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?