Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ nakliyat olarak biz, huzurlu taşıma hizmeti veriyor. Dünyanın en huzurlu illerinden birinde, ev, iş yeri, ofis eşyası, malzemesini nakil işlemini güvenli yapıyoruz. Bu güven sadece söz değil. Hukuki ve pratik güvenceler sağlıyoruz. Nasıl olduğunun detay bilgisini, ilginize sunacağız.

Tekirdağ Taşımacılık

Tekirdağ taşımacılık işi için firmamı zile irtibat sağladığınızda, personelimiz size, doğru bilgi vermek ile yükümlüdür. Siz doğru bilgi edinirsiniz elbette doğru seçim yapma şansınız artar.

Tekirdağ taşımacılık da güvenlik olsun gibi tercihiz varsa, mutlaka vergi kaydı olan bir işletmeyi seçmeniz gerekir. Bu işletmenin vergi levhasını görmeniz lazımdır.

Tekirdağ nakliye hizmetinde, sorunsuz sıkıntısız olsun gibi isteğiniz varsa da, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yetki belgesine sahip nakliye firmasından hizmet almanız önerilir. Firma bu belgeyi size sunmakla görevlidir.

Tekirdağ taşıma işinde olabilecek tüm riskleri hesaba katsak dahi öngörülemeyen hadiselere karşı eşyam güvende olsun derseniz, Tekirdağ nakliye sigortası ile eşyanızı sigortalayan şirketi seçmenizi bilginize sunarız.

Tekirdağ Nakliye Fiyatı

“Tekirdağ nakliye fiyatı 500 TL, Tekirdağ taşıma 450 TL” gibi reklam, ilan gördüğünüzde, “hangi eşyayı, nereden, nereye, nasıl taşıyacağını bilmeden nasıl bu reklamı yapıyorsun” sorusunu sormak sizi dolandırılmaktan kurtarabilir. Bu öneli detay bilgidir.

Biz firma olarak, Tekirdağ nakliyat fiyatını ancak, eşyanıza dair detay bilgi edindikten, nakliyeyi planladıktan sonra verebiliyoruz. Sunacağımız fiyat elbette sizin de onayınıza, fikrinize, tartışmanıza açık olacaktır.

Tekirdağ Nakliye

Tekirdağ nakliye şirketiyiz. Uzun deneyimlerimizden sonra asla teknolojik yenilikten taviz vermiyoruz. Tekirdağ nakliyat sözleşmesi yapmadan, eşya sigortası yapmadan insanların eşyasına dokunmuyoruz. Her eşyaya özel ambalaj malzememiz var. Eşya güvenliğini her anlamda sağlıyoruz. Risklere karşı sigorta artı olarak yapıyoruz. Proje evden eve nakliyat hizmetinde asıl güvence bunlardır.

Tekirdağ nakliyat şirketi olarak biz, bünyemizde personelimiz, kendi araçlarımız, yük asansörümüz ile tüm sorumluluğu resmi olarak da alarak yapıyoruz. De-montaj ve montaj ustalarımız dahi firma bünyemizde bulunmaktadır. De-monte ettiğimiz mobilyalarınızın yeni evinizde montajını yapıyoruz. Elektronik eşyanızı çalıştırıyoruz. Beyaz eşyanızı kuruyoruz. Oluşan atığımızı da toplayarak geri dönüşüme gönderiyoruz. Huzurlu Tekirdağ nakliyat der iken kastımız bu süreçte siz, kahvenizi yudumluyorsunuz.

Tekirdağ nakliyat için daha detay bilgiyi iletişime geçerek personelimizden alabilirsiniz.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?