Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye taşımacılık hizmetini, Ülkemizin her hangi bir adresinden Ümraniye’ye veya Ümraniye’den ülkemizin herhangi bir adresine veriyoruz. Ümraniye merkez, belde, köyleri de dahil tüm nakil işlerinde firmamız yedi yirmi dört hizmet sunmaktadır.

İlçemizde nakliye hizmeti kalitesi, niteliği ve teknolojik düzeyi bakımından hayli gelişkin durumdadır. Sanayi sahibi olması nedeni ile oldukça yoğun bir nüfus hareketliği oluşmaktadır.

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye nakliyat firması olarak biz, tüm eşya taşıma işlemlerini resmi prosedür ve hukuk yine sigorta güvencesi ile yapıyoruz. Bu bilgi önemlidir. Neden?

Zira her yerde bu sektörün içinde nakliyeci maskesi ile yurttaşı dolandıran korsan nakliyeciler var. Bu korsan nakliyeciler, ilçemizde de yurttaşı mağdur etmekte, nakil sırasında canından bezdirmektedirler.

Resmi kamusal denetim zayıf olduğundan bu dolandırıcıların ortalıkta “nakliyatçıyım” diye reklam yapmaları, insanları yanıltmaları mümkün olmaktadır.

Ümraniye de bulunan korsan nakliyecilere karşı en doğru çözüm yurttaşın bilinçli davranmasıdır. Bu mantıktan hareke ile korsan ile gerçek firmayı ayrıştırabileceğiniz detaylı bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Ümraniye korsan nakliyecisi nasıl fark edilir.

-Ümraniye de ki nakliyeciye vergi levhasını sorunuz korsanların vergi levhası olmaz.
-Taşımacıyım diyen kişi ya da firmalara taşımacılık yetki belgesini göstermesini isteyiniz. Gösteremezler. Çünkü yoktur.
-Nakliyat sözleşmesi yapmak istediğinizi ifade edin korsanlar nakliyat sözleşmesi yapmazlar. Yapamazlar.
-Nakliyat için yaptığınız ödemelerin karşılığında fatura isteyiniz korsanlar fatura veremezler.
-Ümraniye de taşıma öncesi eşyanızı, nakliyat sigortası ile sigortalatmayı isteyiniz, dolandırıcılar nakliyat sigortası yapamazlar.
Birkaç detay bilgi dahi sizi korsanların sizi dolandırmasından kurtarabilir. Mağdur olmanızı engelleyebilir.

©[2019] Proje Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır. Şahinoğlu Design

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?